“Hoe bereid ik vlees”, bakken, wokken, braden, garen op lagere temperatuur, grillen, roosteren, barbecue, frituren, pocheren, smoren, stoven, stomen
Peter Coucquyt

Prijs: €20
Prijs excl. BTW: 18,87 /BTW 6%

Leveringstermijn: 2 weken.

    Genaaid hardcover, formaat 14 cm x 19 cm, 224 blz. full color met stap–voor-stap fotografie

    Franstalige versie beschikbaar (ISBN: 978-90-78715-24-5)

    ISBN: 978-90-78715-23-8

    Inhoud:
    Verspreid over 224 blz brengen we de basis van hoe vlees bakken, wokken, braden, garen op lagere temperatuur, grillen, roosteren, barbecue, frituren, pocheren, smoren en stoven.
    Heel veel recepten, stap voor stap gefotografeerd en met duidelijke info over welke vleessoorten op welke wijze kunnen klaar gemaakt worden.
    Chef-kok Peter Coucquyt – auteur van Hoe bereid ik vis – tekent voor de recepten en de basiskennis die het ons mogelijk maakt om onze vleesbereidingen smakelijk en gezond op tafel te brengen.
    Voorwaarden:
    U kan dit boek bestellen door voorafbetaling op rekeningnummer 733-0373263-37 van mjPublishing.
    Er wordt een eenmalig bedrag van € 6,5 aangerekend voor administratie- en verzendkosten.
    Vermeld steeds het ISBN nummer van het boek alsook het leveringsadres indien dit verschillend is van het afgedrukte adres.
    BTW opgeven indien factuur gewenst.
    Het boek wordt u binnen de 2 weken toegezonden.
    © mjpublishing - info@mjpublishing.be - Tel +32 (3) 385 92 78 ¤ Eikendreef 21 ¤ 2390 MALLE ¤ BE0884 178 952 ¤